Velkommen til

slangerup svømmeklub.

Vi er en af nordsjællands største svømmeklubber og med en meget bred vifte af tilbud til alle der elsker vand.

Mere om SLSK Sådan bliver du medlem
Instruktør
Anna jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Catrine Izabella Lysdal
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hold uden instruktør
Beskrivelse
Er pt. under ansættelse.
Se hele beskrivelsen
Ida Isbye
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Instruktør er på vej
Beskrivelse
Instruktør er på vej til dette hold.
Se hele beskrivelsen
Jannik Jakobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jonatan Berendsen Svarrer
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Klubmodul ApS Support
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
MaiBrith Devald
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Trine Celina Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laila Holmskov
Beskrivelse
Kan undervise alle hold.
Se hele beskrivelsen
Kirsten Elkjær Jensen
Beskrivelse
Kasserer. Instruktørhjælper.
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør
Alexander Sass Teilmann
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
andreas søtbæk hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Aske Ørneborg Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Asmus Andreasen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Clara Sass Husum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Daniel Drefeld Petersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Ellen Bøgh Dalgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emma Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emma Spanggaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Gabriel Salomon
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Gustav Kolster Petersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør på Vej
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jonathan Weide Mathiesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Juluis Svarrer
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Lucas Vingart Simonsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Luka Tang Meldgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Lærke Seerup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Marius Ilsøe
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mark Mørkøre Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Merle Asmussen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mille Frydendahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Oscar Herbert
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Patrick Schlawitz
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sofie Berthelsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Thor Frost Frentz
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Victor Waarst Rasmussen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Afkrydser
Filippa Cederholm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hans Jacob Barslev
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laura Pihl Ropers
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nadia Eirup Sielemann
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pernille Kristiansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vinni Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bestyrelse
Lars Pries
Beskrivelse
Bestyrelsesmedlem
(20 MAR 2013)
 
Ansvarsområder:
- Marketing
- Kommunikation
- PR 
- IT & Administration

Svømmekvalifikationer:
- Dommerkursus, modul 1
  tidstager
- Dommerkursus, modul 2
  vende/banedommer
- Livredderprøve, DSU
- Kampsvømmer 
  guldmærke, 
Forsvaret
- Sportsdykker, CMAS**
- Motionssvømmer

Klubtilknytning:
- Laura, Børn begynder
- Lukas, A6 C-hold
Se hele beskrivelsen
Kirsten Elkjær Jensen
Beskrivelse
Kasserer. Instruktørhjælper.
Se hele beskrivelsen
Cheftræner A6
Jon Rasmussen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Træner A6
Kim Dietrichsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Blæksprutte
Mille Frydendahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Forældrehjælper
Vinni Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold